خانه / اکستراکتور برقی / قیمت انواع اکستراکتور و کندوی عسل

قیمت انواع اکستراکتور و کندوی عسل

قیمت انواع اکستراکتور و کندوی عسل در مرکز عسل یاس، فروشگاه اینرنتی انواع فرآورده های زنبور عسل و کندو و انواع اکستراکتور برقی قابل استعلام است. برای آشنایی با این دو محصول و کاربرد آن ها در شغل زنبور داری و برای آشنایی با نحوه سفارش و خرید کندوو چوبی و اکستراکتور برقی با مقاله زیر همراه باشید.

خرید اکستراکتور برقی

قیمت اکستراکتور برقی

اکستراکتور یا دستگاه عسل گیری، یکی از مهم ترین ابزار مورد استفاده در شغل زنبورداری است. در بازار محصولات زنبور عسل، به اکستراکتور، اصطلاحا استراکتور نیز گفته میشود. اکستراکتور که با نام دستگاه عسل گیری نیز معروف است، برای جدا کردن عسل خالص از موم است. اکستراکتور در طرح ها و اندازه ها و با ظرفیت و گنجایش های متفاوت تولید و عرضه میشود. اکستراکتور از نظر نوع عملکرد به دو دسته ی اکستراتور برقی و اکستراکتور دستی تقسیم میشود. قیمت اکستراکتور برقی در مقایسه با قیمت اکستراکتور دستی بالاتر است. در اکستراکتور دستی یک اهرم وجود دارد که با حرکت دادن آن اکستراکتور شروع به کار میکند.

برای اطلاع از قیمت اکستراکتور برقی با ظرفیت های مختلف با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

در حقیقت برای استفاده از اکستراکتو دستی، نیروی انسانی نیز است. اما اکستراکتور برقی تنها با نیروی برق کار میکند و عملکرد آن نیز از اکستراکتور دستی بیشتر است. با این حال، پرفروش ترین نوع اکستراکتور در بازار اکستراکتور دستی چهار قابه است. قیمت یک اکستراکتور به ظرفیت آن ها برای جایگذاری قاب های عسل کندو بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت اکستراکتور برقی شش یا هشت قابه از قیمت نمونه ی مشابه چهار قابه آن بیشتر است. اکستراکتور ها از یک مخزن و تعدادی سبد تشکیل شده اند، در اکستراکتور برقی یا دستی، عسل طبیعی به کمک نیروی گریز از مرکز از قاب های مومی جدا میشود. زمانی که اکستراکتور شروع به کار میکند، سبد های حامل قاب های عسل دور یک مرکز با سرعت میچرخند، همین چرخش پرسرعت باعث میشود عسل از قاب ها جدا شده و به مخزن داخلی کندو برخورد کند و در نهایت از شیر پایین مخزن اکستراکتور خارج شود.

خرید کندو عسل چوبی

خرید کندو عسل چوبی

کندوی عسل در میان سایر ابزار های زنبورداری مهم ترین وسیله است. وجود یک کندوی درجه یک و با کیفیت باعث داشتن محصولی با کیفیت و در نتیجه باعث رضایت مشتری از محصولات زنبورداران میشود. کندو ها به طور کلی به دو دسته ی کندو های بومی یا سنتی و کندو های مدرن تقسیم میشوند. کندو های مدرن امروزه بیشتر از کندو های بومی مورد استفاده قرار میگیرند. کندو های بومی دارای محدودیت های زیادی هستند. یکی از این محدودیت ها عدم امکان نظارت و مراقبت های ویژه کلنی زنبور عسل درون کندو است. کندو های بومی درب متحرک ندارند بنابراین زنبور دار برای سر زدن به زنبورها و بررسی وضعیت سلامت آن ها یا بررسی محصولات کندو نمیتواند درب کندو را جا به جا کند. علاوه بر آن، کندو های سنتی یا بومی محصول بسیار کمی در مقایسه با کندو های مدرن تولید میکنندو این برای زنبور داران از نظر اقتصادی به صرفه نیست.

برای خرید کندوی عسل چوبی با مدیر فروش مرکز عسل یاس در ارتباط باشید.

کندو های مدرن بر خلاف کندو های بومی دارای درب متحرک بوده و به زنبوردار اجازه بررسی کامل وضعیت زنبور های کلنی را میدهند. این کندو ها با ظرفیت های مختلفی در بازار ارائه میشوند. طبیعی است که هر چه تعداد طبقات کندوی چوبی بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است. در دهه های اخیر کندو های پلاستیکی نیز به کندو های مدرن پیوسته اند که مزیت آن ها نسبت به کندو های چوبی داشتن وزن کم آن ها و حمل آسان تر میباشد.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع کندو

خرید اینترنتی کندو عسل و اکستراکتور

خرید اینترنتی انواع کندو عسل و انواع اکستراکتور در این سایت امکان پذیر میباشد. فروشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري