خانه / ابزار زنبورداری / فروشگاه اینترنتی لوازم زنبورداری

فروشگاه اینترنتی لوازم زنبورداری

مرکز عسل یاس، فروشگاه اینترنتی لوازم زنبورداری، کندوی عسل و اکستراکتور برقی است. برای آشنایی بیشتر با لوازم زنبورداری و کاربرد های آنها، همچنین برای اطلاع از نحوه سفارش لوازم زنبورداری و اطلاع از قیمت با مقاله ی زیر همراه باشید.

فروشگاه لوازم زنبورداری
فروش لوازم زنبورداری در کرمان

فروشگاه لوازم زنبورداری

زنبورداری یکی از لذتبخش ترین شغل های جهان میباشد. امروزه افراد زیادی برای ورود به این شغل داوطلب میشوند. برای ورود به شغل زنبورداری باید دانش لازم را فراگرفته باشید. زنبورداری نیاز به لوازم تخصصی دارد. یکی از این وسایل لباس زنبور داری است. لباس زنبورداری به صورت دو تکه یا سرهمی در بازار لوازم زنبورداری موجود است. لباس زنبورداری شامل کلاه زنبورداری، لباس و دستکش و کلاه زنبورداری است. افرادی که به تازگی وارد شغل زنبورداری شده اند باید حتما لباس زنبورداری داشته باشند تا از نیش زنبورها در امان بمانند. وسیله ی دیگر که در شغل زنبورداری کاربرد فراوانی دارد دودی است. این وسیله با متصاعد کردن دود به دور کردن زنبور ها از قاب های کندو به هنگام برداشت محصول یا بررسی وضعیت کندو کمک میکند. قفس ملکه یکی دیگر از لوازم به کار رفته در شغل زنبورداری است. زمانی که ملکه ی کلنی زنبورعسل به هر دلیلی از بین میرود، زنبوردار ملکه ی جدید را در قفس شاخون قرار میدهد و به کندو معرفی میکند. کاردک و اهرم نیز از دیگر وسایل زنبورداری هستند که به کمک آن ها قاب های کندو جدا شده و یا موم از روی قاب ها برداشته و جدا میشوند.

مرکز عسل یاس، فروشگاه لوازم زنبورداری است. برای سفارش با مدیر فروش در تماس باشید.

فروشگاه لوازم زنبورداری

خرید اکستراکتور برقی

اکستراکتور وسیله ای در زنبورداری است که از آن برای برداشت عسل از قاب های کندو استفاده میشود. به همین دلیل به اکستراکتور دستگاه عسل گیری نیز گفته میشود. اکستراکتور در بازار لوازم زنبورداری به دو نوع تقسیم میشود. اکستراکتور دستی و اکستراکتور برقی. اکستراتور دستی دارای یک اهرم است که با نیروی دست کار اکستراکتور را به کار می اندازد. اکستراکتور برقی دارای یک موتور قدرتمند است که بدون نیاز به نیروی انسانی به کمک برق کار میکند. طبیعتا اکستراکتور برقی قیمتی بالا تر از اکستراکتور دستی دارد. هر چه ظرفیت اکستراکتور برای قاب های کندوی عسل بیشتر باشد قیمت آن نیز بالا تر است. اکستراکتور دارای یک مخزن است که درون این مخزن سبد هایی برای قرار گیری قاب های کندو وجود دارد. قاب های کندو در این سبد ها قرار میگیرند. پس از به کار افتادن اکستراکتور قاب ها با سرعت زیاد حول یک محور مرکزی میچرخند. در نتیجه عسل طبیعی در اکستراکتور به کمک نیروی گریز از مرکز از قاب ها جدا شده و به مخزن اکستراکتور برخورد میکند. سپس به کمک شیر موجود در قسمت پایینی اکستراکتور استخراج میشود.

خرید اکستراکتور های برقی با ظرفیت های مختلف از مرکز عسل یا امکان پذیر است برای اطلاع از قیمت و سفارش با مدیر فروش در ارتباط باشید.

فروشگاه لوازم زنبورداری
قیمت کندوی عسل با ملکه در لرستان

فروش کندو چوبی

کندو مهم ترین و ضروری ترین ابزار کار درشغل زنبورداری است. کندو محل ذخیره ی محصول زنبور عسل است. کندوی عسل محل زاد و ولد زنبورهای عسل و همچنین خانه ی انها و محل ذخیره ی غذا و تداوم نسل زنبور های عسل است. بنابراین داشتن یک کندوی با کیفیت باعث برداشت یک محصول با کیفیت و سالم و در نتیجه رونق در کسب و کار زنبورداری است. کندوهای عسل به دو دسته ی کندوی بومی و کندوی مدرن تقسیم میشوند. امروزه برای شروع جدی شغل زنبورداری، از کندو های مدرن استفاده میشود. کندو های مدرن زنبور عسل، به دو نوع کندو های چوبی و کندو های پلاستیکی تقسیم میشوند. هر چه تعداد طبقات کندوی عسل بیشتر باشد، قیمت کندو بییشتر است.

فروش کندوی چوبی در مرکز عسل یاس با ضمانت قیمت و کیفیت صورت میگیرد. برای سفارش کندو با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه لوازم زنبورداری

مرکز خرید انواع لوازم زنبورداری تهران

خرید اینترنتی لوازم زنبورداری با بهترین قیمت و کیفیت بالا در فروشگاه عسل یاس انجام …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري