خانه / اکستراکتور برقی / خرید و فروش کندو و اکستراکتور برقی

خرید و فروش کندو و اکستراکتور برقی

فروش انواع کندوی عسل و اکستراکتور درجه یک مدرن با قیمت مناسب و کیفیت بالا در مرکز عسل یاس انجام میشود. برای آشنایی بیشتر با این محصول و نحوه سفارش با مقاله زیر همراه باشید.

فروش انواع کندو

خرید کندوی چوبی عسل

کندوی عسل محل زندگی و تداوم نسل و همچنین محل ذخیره ی غذای زنبورعسل است. زنبور عسل برای تولید محصولات و فرآورده های مفید خود نیاز به محلی برای زندگی دارد. وجود کندوی عسل برای جمعیت زنبور عسل بسیار حیاتی است و مهم ترین ابزار زنبورداری به شمار می آید. غذای زنبور عسل ژل رویال و گرده گل و عسل است. عسل و ژل رویال توسط زنبور های عسل در کندو تولید میشوند و گرده گل نیز برای مصرف در خانه های کندو ذخیره میشود. همچنین زنبور عسل برای تخم گذاری و تداوم نسل از خانه های کندو بهره میگیرد و لارو های زنبور عسل تا مرحله بلوغ در خانه های شش ضلعی کندوی عسل نگهداری میشوند.

کندو ها به سه دسته تقسیم میشوند: کندو های بومی، کندو های طبیعی یا وحشی، کندو های مدرن. کندو های وحشی که ساخت خود زنبور های عسل از نژاد وحشی میباشند که در طبیعت مانند جنگل ها و ارتفاع صخره ها و کوه ها ساخته میشوند. در این  جا ما با کندو های بومی یا سنتی و کندو های مدرن کار داریم. کندوو های مدرن و کندو های بومی هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند. کندو های سنتی انواع مختلفی دارند که شامل کندو های تنه درختی، کندو های سبدی، کندو های گلی، کندو های کوزه ای و کندو های کدویی میشوند. کندو های سنتی یا بومی این روز ها کمتر مورد استفاده قرار میگیرند زیرا میزان محصول کمی از آن ها به دست می آید علاوه بر آن رسیدگی و نظارت بر این نوع کندو ها بسیار سخت است زیرا دربی ندارند که قابل باز کردن و بسته کردن باشد.

کندو های چوبی مدرن امروزه بسیار مورد استقبال زنبور داران و افراد علاقمند به زنبورداری میباشد. کندو های چوبی قاب های متحرک دارند و زنبوردار میتواند به راحتی درب کندو را باز و بسته کند و به بررسی وضعیت کندو بپردازد. قیمت کندو چوبی مدرن در مرکز عسل یاس قابل استعلام است. شما میتوانید برای خرید کندو چوبی با ابعاد مختلف با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

فروش اکستراکتور برقی

فروش اکستراکتور برقی

اکستراکتور نام دستگاهی است که به کمک آن عسل را از موم جداسازی میکنند. اکستراکتور با نام دستگاه عسل گیری نیز معروف است. این دستگاه از نظر نوع ظرفیت انواع گوناگونی دارد. استراکتور درون خود دارای سبد هایی است که قاب های کندو در آن ها قرار میگیرد. این دستگاه عسل را به کمک نیروی گریز از مرکز از موم جداسازی میکند. اکستراکتور دارای یک موتور است که همان موتور باعث چرخش محور مرکز آن میشود و سبد ها به همراه قاب ها با سرعت زیادی به دور مرکز اکستراکتور میچرخند. در حین این چرخش عسل خالص از قاب های مومی جدا میشود و به دیواره ی محفظه برخورد کرده سپس به پایین به سمت ظرف انتهایی اکستراکتور سرازیر میشود. سپس به کمک یک شیر در قسمت پایین اکستراکتور خارج میشود. در حقیقت عسل گیری در اکستراکتور به کمک نیروی گریز از مرکز صورت میگیرد. اکستراکتور در دو نوع اکستراکتور دستی و اکستراکتور برقی در بازار موجود است. پر فروش ترین نوع اکستراکتور، اکستراکتور دستی چهار قاب است. یکی از معایب اکستراکتور دستی نیازمند بودن آن به صرف نیروی انسان است. اکستراکتور برقی قیمت بیشتری نسبت به اکستراکتور دستی دارد اما کارایی و عملکرد آن بهتر و سریع تر است.

برای اطلاع از قیمت اکستراکتور برقی با مدیر فروش مرکز پترونامور در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه عسل گیری

خرید اکستراکتور و کندوی زنبور عسل

خرید اکستراکتور و کندوی زنبور عسل با قیمت مناسب در این سایت امکان پذیر است. …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري