خانه / اکستراکتور برقی / مرکز فروش لوازم زنبورداری

مرکز فروش لوازم زنبورداری

مرکز عسل یاس، مرکز فروش لوازم زنبورداری با قیمت مناسب و ضمانت قیمت و کیفیت میباشد. برای آشنایی با محصولات ما و کاربرد آن ها و همچنین نحوه سفارش و تهیه آن ها با مقاله زیر همراه باشید.

فروش انواع کندو

فروش لوازم زنبور داری

زنبور داری یکی از مشاغل جذاب است اما برای انجام آن باید از قبل دانش و تجربه کافی دار داشته باشیم. علاوه بر دانش کافی، شغل زنبورداری نیازمند ابزار و لوازم مخصوص به خود میباشد که باید تهیه نمود. یکی از لوازم زنبور داری لباس مخصوص زنبور داری است. این لباس میتواند به صورت یک سره یا دو تکه باشد. همچنین کلاه زنبور داری، چکمه های مخصوص زنبور داری و دستکش های مخصوص زنبور داری بخشی دیگر از لباس زنبورداری هستند. لباس زنبور داری معمولا سفید رنگ یا به رنگ خاکستری روشن است. کلاه زنبوردار در دورتادور خود دارای یک توری میباشد که از نزدیک شدن زنبور عسل به صورت زنبوردار و نیش خوردگی صورت جلوگیری میکند. برخی از زنبورداران که در این حرفه بسیار تجربه دارند گاهی از دستکش زنبور داری استفاده نمیکنند. یکی از ابزار هایی که در زنبورداری از آن استفاده میشود، قفس شاخون است. قفس شاخون، برای جمل ملکه و معرفی آن به جمعیت کندوی زنبور عسل است. زمانی که ملکه کندوی عسل به هر دلیلی از بین میرود، به جای آن ملکه ای دیگر تهیه کرده و به وسیله ی قفس ملکه یا قفس شاخون آن را به جمعیت کندوی عسل معرفی میکنند.

یکی دیگر از وسایلی که در زنبورداری استفاده میشود. دودی است. همانگونه که از نام این وسیله پیدا است، دودی ابزاری است که از خود دود متصاعد میکند. در دودی هنگامی استفاده میشود که زنبور دار میخواهد عسل را برداشت کند و قاب ها را از کندوی عسل خارج کند. دود متصاعد شده از دودی باعث میشود که زنبور های عسل از قاب ها دور شده و برداشتن قاب ها آسان شود.

خرید اکستراکتور برقی

مرکز فروش کندو و اکستراکتور

یکی از مهم ترین و ضروری ترین ابزار زنبورداری، کندوی زنبور عسل است. کندو علاوه بر این که محل زندگی زنبور های عسل است، محل ذخیره غذای زنبور عسل ، محل تولید محصولات ارزشمند و پرخاصیت زنبور عسل و همچنین محل زاد و ولد و رشد نوزادان  و لارو های زنبور عسل است. کندو ها در انواع مختلفی در بازار وجود دارند. کندو ها به دو دسته ی کندو های بومی و کندو های مدرن تقسیم میشوند. البته نوعی دیگر از کندو در طبیعت موجود میباشد به نام کندوی وحشی که در این بحث با این نوع کندو کاری نداریم. کندو های بومی معمولا دیگر مورد استفاده قرار نمیگیرند یا به ندرت یافت میشوند. کندو های بومی انواع مختلفی دارندکه عبارتند از کندو های تنه درختی، کندو های گلی، کندو های سبدی، کندو های کدویی و کندو های کوزه ای. کندو های بومی مقدار محصول بسیار کمی را تولید میکنند و نگهداری از جمعیت کلنی های کندو های بومی سخت است. زیرا نظارت و کنترل بیماری و برداشتت درب کندو امکان پذیر نیست.امروزه کندو های مدرن چوبی و پلاستیکی در بازار طرفداران بیشتری دارند.

یکی دیگر از لوازم زنبورداری برای برداشت عسل و جداسازی عسل از موم، دستگاهی به نام اکستراکتور است این دستگاه با نام دستگاه عسل گیری نیز شناخته میشود. دستگاه اکستراکتور برای جداسازی عسل از موم های چسبیده به قاب های کندوی عسل طراحی و ساخته شده است. اکستراکتور در دو مدل اکستراکتور دستی و اکستراتور برقی تولید میشود. قیمت اکستراکتور برقی از اکستراکتور دستی بیشتر است. پر فروش ترین نوع اکستراکتور در بازار اکستراکتور دستی چهار قابه است. برای کار کردن اکستراکتور دستی به نیروی انسانی برای حرکت دادن اهرم نیاز است.

برای خرید اکستراکتور برقی و کندوی عسل چوبی با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه عسل گیری

خرید اکستراکتور و کندوی زنبور عسل

خرید اکستراکتور و کندوی زنبور عسل با قیمت مناسب در این سایت امکان پذیر است. …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري