خانه / ابزار زنبورداری / قیمت خرید لوازم زنبور داری

قیمت خرید لوازم زنبور داری

در این مقاله در رابطه با لوازم زنبور داری صحبت میکنیم. قیمت واقعی لوازم زنبور داری را از ما بپرسید.  مرکز تخصصی عسل یاس عرضه کننده ی انواع لوازم زنبور داری از جمله کندوی عسل میباشد.برای آشنایی با لوازم زنبور داری، مقاله ی زیر پیشنهاد میشود.

قیمت واقعی لوازم زنبورداری

خرید لباس زنبورداری

یکی از لوازم زنبور داری لباس زنبورداری میباشد که شامل کلاه، دستکش مخصوص، لباس مخصوص و چکمه های مخصوص زنبور داری است.زنبوردارانی که به تازگی وارد این حرفه شده اند و تجربه ای ندارند باید حتما در زنبورستان لباس مخصوص را داشته باشند.لباس زنبور داری یا یک سره است یا دو قسمت. این پوشش از نیش زدن توسط زنبور ها جلوگیری میکند.

قیمت واقعی لوازم زنبورداری

قیمت دودی چقدر است

دودی از وسایل زنبور داری است.از دودی برای دور کردن زنبور ها هنگام باز کردن کندو استفاده میشود.با وجود دودی زنبورها کمتر نیش میزنند و از دود فاصله میگیرند و این باعث میشود زنبوردار راحت تر اوضاع کندو را بررسی کند.

قیمت واقعی لوازم زنبورداری

خرید اینترنتی اکستراکتور

اکستراکتور وسیله ای برای برداشت عسل است که مورد استفاده زنبور داران قرار میگیرد.این وسیله دارای ظرفیت های گوناگون برای جایگذاری قاب های کندو است.اکستراکتور با نیروی گریز از مرکز کار میکند.بدین گونه که ابتدا قابهای کندوی عسل را درون اکسترارکتور قرار میدهیم.سپس دستگاه را روشن میکنیم. قابها درون دستگاه با سرعت به چرخش در می آیند.عسل طبیعی با نیروی گریز از مرکز از قاب جدا شده و به دیواره ی اکستراکتور بر خورد میکند.اکستراکتور عسل را بعد از ریزش در ظرفی در پایین خود جمع میکند.

قیمت واقعی لوازم زنبورداری

اهرم چیست؟

اهرم وسیله ای است که برای جدا کردن قابهای کندو، برداشتن در کندو، نظافت کندو و تراشیدن موم استفاده میشود.برس زنبور یکی دیگر از وسایل زنبور داری است که برای کنار زدن زنبورها هنگام برداشت عسل استفاده میشود.سایر لوازم زنبور داری عبارتند از اکستراکتور، کندوی عسل، موم دوز، کاردک، سیم گالوانیزه و …..در ادامه با انواع کندوی عسل آشنا میشویم.کندو از مهم ترین لوازم زنبور داری است و محل زندگی کلنی زنبور عسل است.

انواع کندوی عسل عبارتند از کندو عسل های جعبه ای، کندو عسل سبدی بومی، کندو عسل پلاستیکی، کندو عسل چوبی، کندو های قاب متحرک و ….کندوهای بومی کندوهایی هستند که زنبوردار نمیتواند هر وقت بخواهد درب کندو را باز کند و اوضاع کندو را بررسی و مشاهده کند.کندوهای بومی گرچه هنوز در برخی نواحی مورد استفاده هستند اما به دلیل این مشکل باز نشدن که دارند، امروزه زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرند.

کندو های بومی در انواع کندووی کوزه ای، کندوی سبدی، کندوی تنه درختی و کندوهای گلی موجود هستند.زنبور داران امروزه بیشتر از کندوهای جعبه ای چوبی یا پلاستیکی استفاده میکنند.زیرا کندو های جعبه ای بر خلاف کندوهای بومی قابل وارسی و حفاظت مستقیم زنبورها توسط زنبور دار است.

قیمت واقعی لوازم زنبورداری

کندو عسل جعبه ای مدرن

کندوی جعبه ای را تا چند سال اخیر با چوب میساختند.اما در دهه ی اخیر کندوی عسل پلاستیکی اختراع شد.کندوهای پلاستیکی وزن کمتری نسبت به کندوهای چوبی داشتند.این وزن کم، یکی از مزایایی است که کندوی پلاستیکی نسبت به کندوی چوبی داشت.

کندوهای پلاستیکی انواع مختلفی دارند.به غسر از کندوی عسل پلاستیکی یا چوبی، کندوهای متفرقه دیگری نیز در بازار کندوی عسل موجود است.یکی از آنها کندوهایی هستند که از پشت باز میشوند.این گونه کندو ها کندوهایی هستند که در فضای بسته مستقر میشوند و میتوان آنها را در 2 تا 3 ردیف مانند دیوار روی هم قرار داد.این کندوها را میتوان در قسمت پشتی کندو مورد نظارت و وارسی قرار داد.

قیمت واقعی لوازم زنبورداری

قیمت لوازم زنبور داری

مرکز عسل یاس عرضه کننده ی انواع کندوهای چوبی و پلاستیکی است.زنبورداران عزیز شما میتوانید کندوی عسل چوبی و پلاستیکی را با قیمت مناسب از ما خریداری کنید.برای مشاوره و سفارش کندوی عسل با مشاور بازرگانی مرکز عسل یاس در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع کندو

خرید اینترنتی کندو عسل و اکستراکتور

خرید اینترنتی انواع کندو عسل و انواع اکستراکتور در این سایت امکان پذیر میباشد. فروشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري