خانه / ابزار زنبورداری / مرکز خرید انواع لوازم زنبورداری تهران

مرکز خرید انواع لوازم زنبورداری تهران

خرید اینترنتی لوازم زنبورداری با بهترین قیمت و کیفیت بالا در فروشگاه عسل یاس انجام میپذیرد. مقاله زیر برای معرفی انواع وسایل زنبورداری و کاربرد آنها تنظیم شده است.

خرید اینرنتی لوازم زنبورداری

سفارش آنلاین چنگال مخصوص عسل

همانگونه که میدانید، زنبورعسل برای محافظت از تازگی عسل در خانه های شش ضلعی، با موم آنها را میپوشاند.برای کندن موم سر سلول های کندو و برداشت عسل طبیعی، به چنگال مخصوص برداشت عسل نیاز است.زنبورداران عسل را پس از برداشت و اکستراتور کردن داخل سطل های بزرگ یا متوسط ریخته و یک شبانه روز به حال خود میگذارند تا تمام موم های ریزی که در حین برداشت در آن مخلوط شده اند به سطح عسل بیایند و جدا کردنشان راحت باشد.

پس از گذشت این 24 ساعت، موم های سطح عسل را با قاشقی برداشته و عسل را از یک صافی دوبل میگذرانند تا بقیه موم ها هم گرفته شود، سپس عسل خالص شده آماده بسته بندی میشود.باید دقت شود که دندانه های چنگال مخصوص برداشت عسل، یکنواخت و در یک ردیف باشند.در غیر این صورت ممکن است در حین برداشت به سلولهای کندو آسیب وارد شود یا باعث گشاد شدن آنها گردد.

زنبور ملکه در سولهای بزرگتر تخم نر میگذارد و بعد از مدت در برداشت های پی در پی با چنگال نامناسب جمعیت نرها بیش از حد معمول خواهد شد.در نتیجه کندو ناکارآمد میشود.همکاران ما در مرکز عسل یاس برای خرید اینترنتی لوازم زنبور داری در خدمت زنبورداران عزیز هستند.

خرید آنلاین لوازم زنبورداری

دستگاه اکستراکتور چیست؟

اکستراکتور دستگاه مخصوصی برای جدا کردن اولیه موم از عسل است.این دستگاه در دو نوع دستی و برقی در بازار موجود است.در این دستگاه با کمک نیروی گریز از مرکز عسل از موم جداسازی میشود.استراکتور دستی در زنبورستان ها استفاده ی بیشتری نسبت به همتای برقی خود دارد.توری درون این دستگاه انواع مختلفی دارد و در رنگ های مختلفی در بازار موجود است.قیمت این دستگاه بستگی به ظرفیت و گنجایش آن بر اساس تعداد قابی که در آن جای میگیرد متفاوت است.

خرید آنلاین لوازم زنبورداری

فروش وسایل برداشت موم

دستگاه تصفیه موم برقی: این دستگاه دارای صفحه ای است که به وسیله ی برق گرم میشود. به واسطه ی فشار از صفحه ی دیگر از بالا، موم های ذوب شده به داخل ناودان مخصوصی روان گشته و از آنجا به داخل سطلی که زیر دستگاه قرار دارد میریزد.دستگاه تصفیه موم خورشیدی:جنس این دستگاه میتواند چوبی یا فلزی باشد. این نوع دستگاه برای فصل تابستان بسیار مناسب است.

این جعبه نباید دارای منفذی باشد زیرا گرمای خورشید باید به داخل آن نفوذ کند و همانجا حبس شود تا به ذوب شدن موم بیانجامد.دستگاه دیواره ساز: این دستگاه به قالب زنی موم میپردازد.دو نوع قالبزن در بازار وجود دارد. قالبزن صفحه ای و قالبزن چرخی.قالب زن چرخی معمولا با دست چرخانده میشود ولی نوع برقی آن نیز یافت میشود.قرقره سیم گالوانیزه: ازین وسیله برای دوختن قاب های کندو با سیم استفاده میشود. گالانیزه بودن سیم، از زنگ زدن آن جلوگیری میکند.

موم دوز و تخخته موم دوز: موم دوز از یک دسته و یک چرخ دنده دندانه دار تشکیل شده است.با فشار دادن موم دوز روی سیم قاب، سیم به موم دوخته شده و دیواره تشکیل میشود.از دیگر وسایل برداشت موم میتوان موم بر، چاقوهای درپوش زدایی برقی، چنگال درپوش زدایی شانه ای، سینی درپوش زدایی را نام برد.

خرید اینترنتی لوازم زنبورداری

خرید اینترنتی لوازم زنبور داری با قیمت مناسب

مجموعه عسل یاس ارائه دهنده انواع لوازم زنبورداری برای برداشت عسل و محصولت جانبی آن میباشد.همکاران ما در مرکز عسل یاس در تلاشند محصولاتی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را به زنبورداران عزیز عرضه کنند.برای اطلاع از قیمت و سفارش لوازم زنبورداری با ما در ارتباط باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه لوازم زنبورداری

قیمت خرید لوازم زنبور داری

در این مقاله در رابطه با لوازم زنبور داری صحبت میکنیم. قیمت واقعی لوازم زنبور …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري