خانه / اکستراکتور برقی / قیمت دستگاه عسل گیری اتوماتیک|اکستراکتور برقی

قیمت دستگاه عسل گیری اتوماتیک|اکستراکتور برقی

اکستراکتور عسل چهار قاب یکی از وسایل و تجهیزات اصلی زنبورداری می باشد. فروش عمده اکستراکتور عسل چهار قاب از فعالیت همکاران ما در مرکز عسل یاس می باشد.

قیمت دستگاه عسل گیری

یکی از وسایلی که از آن برای استخراج عسل استفاده میشود اکستراکتور است. این وسیله به نام دستگاه عسل گیری نیز معروف است. اکسراکتور در طراحی های مختلفی تولید میشود. در بازار از نظر عملکرد این دستگاه، دو نوع استراکتور دستی و برقی وجود دارد. اکستراکتر برقی قیمت بالاتری دارد اما عملکرد آن از استراکتور دستی بهتر است.

در اکستراکتور دستی از نیروی دست و اهرم برای کار کردن دستگاه استفاده میشود در حالی که در اکستراکتور دستی  به کمک نیروی برق عسل از شان ها جدا میشود. در استراکتور ممکن است چند قاب جا شوند. هر چه ظرفیت استراکتور بالا تر باشد قیمت بیشتری دارد. معروف ترین و پرکاربرد ترین اکستراکتور ها ، اکستراکتور های دستی چهار قابه هستند.

درون اکستراکتور سبد هایی وجود دارد که قاب های عسل کندو در آن ها قرار میگیرد. پس از به کار افتادن اکستراکتور قاب ها با سرعت حول محوری میچرخند. عسل به کمک نیروی گریز از مرکز از قاب ها جدا شده و در سبد استراکتور میریزد. مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع اکستراکتور های دستی و برقی چهار قابه، شش قابه هشت قابه و دوازده قابه میباشد.

قیمت دستگاه عسل گیری

اکستراکتور عسل چهار قاب

اکستراکتور دستگاهی است که با آن عسل را از موم جدا می کنند.اکستراکتور در انواع چهار قاب یا بیشتر وجود دارد که این مرکز اقدام به فروش عمده این محصول نموده است.
اکستراکتور که بصورت عامیانه به آن استراکتور نیز می گویند از نظر محل کاربرد بصورت دستی یا برقی می باشد.از نظر اندازه نیز چهار قاب، شش قاب، هشت قاب یا دوازده قاب است.
کیفیت لوازم استفاده شده در دستگاه های اکستراکتور نیز متفاوت می باشد.یکی از روش های استخراج عسل با کیفیت و مرغوب از طریق دستگاه اکستراکتور عسل چهار قاب می باشد.در تصویر ذیل نمونه ای از دستگاه نام برده را مشاهده می کنید.

قیمت اکستراکتور عسل گیری

فروش عمده اکستراکتور عسل چهار قاب

مرکز عسل یاس، انواع دستگاه اکستراکتور عسل را با ضمانت کیفیت به خریداران خود عرضه می نماید و سفارشات عمده را نیز در زمانی کوتاه پاسخگو خواهیم بود.روش های صنعتی بسیار زیادی در بازار تولید انواع عسل باکیفیت مورد استفاده قرار می گیرد که می توان بازدهی کار را تا چندین برابر افزایش داد.

از اکستراکتور برای بیرون آوردن عسل از داخل شان ها استفاده می شود.اکستراکتورها در دو نوع برقی و دستی تولید می شوند که معمولا نوع برقی آن گنجایش بیشتری نسبت به نوع دستی آن دارد.در اکستراکتورهای برقی شان ها را داخل محفظه آن می گذاریم و شان ها به واسطه نیروی برق می چرخند.
بعد عسل آرام آرام از داخل شان ها بیرون می آید و در کف اکستراکتور جمع می شود.بعد به وسیله شیری که پایین آن نصب شده است تخلیه می شود.ولی در اکستراکتور دستی، شان ها را داخل سبط آن می گذاریم و بعد دسته آن را می چرخانیم تا عسل از آن خارج شود.

قیمت دستگاه عسل گیری

 

مرکز خرید اکستراکتور عسل

اگر در سایت های مختلف جستجو کنید با انواع مراکز اکستراکتور عسل روبرو خواهید.مرکز عسل یاس یکی از مراکز معتبر در زمینه تولید انواع تجهیزات و لوازم زنبورداری می باشد.این مرکز تولیدات خود را به صورت عمده به بازار و زنبوردارداران عزیز در سراسر کشور عرضه می نماید.محصولات این مرکز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.شما عزیزان برای سفارش انواع اکستراکتور دستی و برقی می توانید با شماره مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع کندو

خرید اینترنتی کندو عسل و اکستراکتور

خرید اینترنتی انواع کندو عسل و انواع اکستراکتور در این سایت امکان پذیر میباشد. فروشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري