خانه / ابزارآلات زنبورداری / خرید ابزار و لوازم زنبورداری در اصفهان

خرید ابزار و لوازم زنبورداری در اصفهان

خرید اینترنتی لوازم زنبور داری درجه یک در فروشگاه عسل یاس صورت میگیرد. در این مقاله به انواع وسایل زنبورداری و کاربرد آنها می پردازیم. اگر به دنبال مشاوره خرید لوازم زنبور داری هستید. این مقاله شما را یاری میدهد.

خرید اینترنتی لوازم زنبورداری

خرید لوازم زنبور داریدر ادامه کاربرد لوازم مختلف زنبور داری را بیان میکنیم.یکی از مواردی که باعث میشود کیفیت محصولات زنبور عسل بالا رود، بالا بودن کیفیت لوازم زنبور داری است.تجهیزات زنبور داری به سه دسته کلی تقسیم میشوند.

  • لوازم نگهداری و بسته بندی عسل
  • تجهیزات مربوط به پرورش ملکه
  • تجهیزات زنبورداری مربوط به ساخت و تولید عسل
  • تجهیزات مربوط به تکثیر کلنی زنبورها

دودی: یکی از لوازم زنبور داری دودی است که از آن برای دور کردن زنبور ها موقع بازدید کندو  یا برداشت عسل استفاده میشود.یک زنبور دار هر چقدر هم حرفه ای باشد به دودی نیاز دارد.دودی با تولید دود در زنبورستان باعث آرام شدن زنبورها و کمتر نیش زدن آن ها میشود.

خرید لوازم زنبور داری

چنگال زنبورداری

چنگال زنبور داری: چنگال زنبور داری برای تراشیدن موم عسل از روی قابها استفاده میشود.خراب بودن چنگال زنبورداری باعث ایجاد خسارات زیادی در کندو میشود.اگر دندانه های چنگال زنبور داری خم شده یا کج شوند در هنگام پولک برداری دهانه ی حجره های کندو بزرگتر میشوند.یا بزرگ شدن دهانه ی حجره ها ملکه تصمیم میگیرد که تخم لارو نر در این حجره ها گذارد.در ابعاد بزرگتر این موضوع بسیار مخرب است زیرا کلنی ضعیف میشود.

خرید لوازم زنبورداری

کلاه زنبورداری

کلاه زنبور داری: کلاه زنبور دای معمولا به دو دسته ی کلاه حصیری و کلاه ساده زنبور داری تقسیم میشود.از کلاه حصیری معمولا در اواخر بهار و در فصل تابستان استفاده میشود.

خرید لباس زنبورداری

لیاس زنبورداری

لباس زنبور داری: لباس زنبورداری در میان وسایل دیگر زنبورداری بسیار پرکاربرد است. های زنبور داری معمولا تک سایز هستند.لباس زنبور داری باید به شکلی باشد که در برابر نیش زنبور ها بدن را حفاظت کند.جنس پارچه لباس زنبور داری نیز باید به گونه ای باشد تا تعریق در آن صورت نگیرد.

خرید لوازم زنبورداری

دستکش زنبور داری

دستکش زنبورداری: دستکش زنبور داری در بازار دو نوع است.دستکش معمولی زنبور داری و دستکش چرم زنبور داری.زنبورداران حرفه ای کمتر از دستکش استفاده میکنند.

خرید لوازم زنبور داری

کندوی عسل

یکی از پردکاربردترین و گرانترین لوازم زنبورداری کندوی عسل است.کندوی عسل از اصلی ترین لوازم زنبورداری به شمار میرود.کندو انواع مختلفی دارد اما معروف ترین آنها کندوی جعبه ای چوبی است.کندوی چوبی معمولا با 10 قاب ارائه میشوند.به زنبورداران عزیز توصیه میشود که کندوی ارزان و بی کیفیت را خریداری نکنند زیرا به اندازه چند برابر هزینه ای که کرده اند، به آنها خسارت میرساند.

خرید لوازم زنبورداری

دستگاه های عسل گیری

برای برداشت محصولات مختلف کندوی عسل، نیاز به تجهیزات متنوعی خواهیم داشت.صافی عسل یکی از وسایل برداشت عسل است.اکستراکتور نیز عضو مهمی از لوازم برداشت به حساب می آید.اکستراکتور وسیله ای است که با نیروی گریز از مرکز، عسل را از موم آن جدا میکند.صافی مانند مخزنی است که در زیر اکستراکتور قرار دارد و وسیله ای برای خالص ساری عسل از موم و مواد خارجی است.درون اکستراکتور قابهای کندو قرارداده میشود.بعد از مستقر شدن قابها اکستراکتور روشن میشود و شروع به چرخاندن قابها حول یک مرکز میکند.سرعت این چرخش بالاست و عسل با سرعت بالایی از قابها خارج شده به دیواره های استراکتور بر خورد کرده و فرو میریزد.

خرید لوازم زنبورداری

خرید اینترنتی لوازم زنبورداری

فروشگاه اینترنتی عسل یاس ارائه دهنده انواع کندوی عسل و انواع لوازم زنبورداری با قیمتی مناسب است.ما در مرکز عسل یاس در تلاش هستیم تا محصول مورد نظر شما عزیزان را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی به شما عرضه ننماییم.برای مشاوره خرید و فروش لوازم زنبورداری و برای سفارش محصولات با مدیر بازرگانی فروشگاه عسل یاس در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع کندو

خرید اینترنتی کندو عسل و اکستراکتور

خرید اینترنتی انواع کندو عسل و انواع اکستراکتور در این سایت امکان پذیر میباشد. فروشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري