خانه / استراکتور دستی / خرید اینترنتی کندو عسل و اکستراکتور

خرید اینترنتی کندو عسل و اکستراکتور

خرید اینترنتی انواع کندو عسل و انواع اکستراکتور در این سایت امکان پذیر میباشد. فروشگاه عسل یاس عرضه کننده انواع اکستراکتور و کندو عسل میباشد. برای اطلاعات بیشتر با مقاله زیر همراه باشید.

فروش انواع کندو

خرید اینترنتی کندو عسل

کندوی عسل مهم ترین ابزار در شغل زنبور داری است. کندو محل زندگی زنبورها و همچنین محل تولید و ذخیره محصولات متنوع زنبور عسل از جمله عسل، ژل رویال، بره موم و گرده گل است. یک زنبوردار برای شروع کار خود ابتدا باید کندو های عسل را برای جمعیت هایی زنبورهایش فراهم کند. در هر کندوی عسل چند هزار زنبور کارگر و 30 تا هفتاد هزار زنبور ماده زندگی میکند.

کندو ها در بازار در دو دسته کندو های بومی و کندو های مدرن وجود دارند. کندو های بومی این روزها استفاده ی زیادی ندارند زیرا بر خلاف کندو های مدرن محدودیت های زیادی دارند. به عنوان مثال زنبور دار قادر به نظارت جمعیت ها و حاظت از انها به درون کندو دسترسی ندارد و اگر جمعیت زنبورهای کندوی بومی دچار بیماری شوند زنبوردار قادر به درمان آنها نخواهد بود و سرمایه ای که برای تهیه کندو پرداخته هدر میرود. زیرا محصولاتی که یک کلنی بیمار تهیه کرده باشد نه تنها سودی ندارد بلکه بسیار برای سلامتی بدن مضر است.

کندو های بومی قاب های ثابت دارند. کندو های بومی در ایران تنوع زیادی دارند. انواع کندو های بومی در ایران عبارتند از کندوی سبدی، کندوی تنه درختی کندوی کوزه ای، کدویی و گلی است. کندو های مدرن که به کندو های جعبه ای نیز معروفند، در دو نوع چوبی و پلاستیکی در بازار موجود هستند. کندو های پلاستیکی نسبت به کندو های چوبی این مزیت را دارند که سبک تر هستند و قیمت کمتری دارند.

مزیت کندو های مدرن نسبت به کندو های بومی متحرک بودن قاب های آنهاست. به عنوان مثال زنبوردار برای کنترل و نظارت کامل بر روی جمعیت های زنبورهایش به راحتی با برداشتت قاب های متحرک این کار را انجام میدهد. کندو های جعبه ای در بازار با ظرفیت ها و اندازه های متفاوتی به فروش میرسند. یک کندوی جعبه میتواند چند طبقه باشد و هر چه تعداد طبقات کندو بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است. برای سفارش کندوی عسل چوبی با مدیر فروش این سایت در تماس باشید.

فروش لوازم زنبورداری
اکستراکتور عسل

قیمت اکستراکتور برقی

اکستراکتور یا دستگاه عسل گیری به دستگاهی گفته میشود که عسل را از موم جدا میکند. اکستراکتور را به نام استراکتور نیز صدا میزنند. اکستراکتور در دو نوع دستی و برقی در بازار موجود است. قیمت اکستراکتور برقی بالاتر از اکستراکتور دستی است. فرق کستراکتور برقی با اکستراکتور دستی این است که اکستراکتور دستی با کمک یک اهرم که با نیروی انسانی چرخانده میشود کار میکند. بنابراین اکستراکتور دستی انرژی و زمان بیشتری را مصرف میکند.

اما اکستراکتور برقی بدون کمک نیروی دست انسان و به صورت اتومات کار میکند. نحوه کار اکستراکتور برقی بااکستراکتور دستی متاوت است. درون یک اکستراکترو سبد هایی حول یک محور وجود دارند. این سبد ها محل قرار گرفتن قاب های کندوی زنبور عسل است. زنبور دار برای قرار دادن قاب ها درون اکستراکتور ابتدا زنبور ها را از قاب ها بیرون می آورد و آن ها را دور میکند. سپس قاب های عسل و موم کندو را درون سبد های اکستراکتور قرار میدهد.

اکستراکتور زمانی که شروع به کار کند این سبد ها با سرعت زیادی حول یک محور میچرخند. عسل ها به کمک نیروی گریز از مرکز در اکستراکتور از موم جدا شده و در ظرف زیرین اکستراکتور جمع میشود. سپس با باز شدن شیر اکستراکتور عسل خالص درون ظرف مخصوصی ریخته شده و برداشت میشود.

مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع کندوی مدرن چوبی و انواع اکستراکتور است. برای سفارش با مدیر فروش در تماس باشید.

 

 

 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه عسل گیری

خرید اینترنتی دستگاه عسل گیری

خرید اینترنتی دستگاه عسل گیری یا همان اکستراکتور در فروشگاه اینترنتی عسل یاس امکان پذیر …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري