خانه / کندو عسل مدرن / مشخصات انواع کندو عسل مدرن

مشخصات انواع کندو عسل مدرن

آیا می دانید که مشخصات انواع کندوهای عسل مدرن چیست؟ کدام یک از این کندوها برای زنبورداری مناسب تر هستند؟ چگونه می توان این کندوها را با قیمت خوبی تهیه کرد؟
شایان ذکر که امروزه در صنعت زنبورداری، از دو نوع کندو عسل مدرن بهره برداری نموده اند که هر یک از آنها از مشخصات و ویژگی های منحصربفردی برخوردار می باشند که در ادامه به آنها پرداخته شده است:
کندو عسل چوبی: این کندوی مدرن، از چوب درختان جنلگی و در کشور ما عمدتا از چوب درخت تبریزی، در تعداد طبقات گوناگون و به دو صورت کف باز و کف بسته ساخته شده است. کندوی چوبی، قابلیت سازگاری با شرایط محیطی گوناگونی را داشته و حتی قابل تعمیر توسط خود زنبورهای عسل نیز می باشد که کارآیی آن را به چیزی بیش از 12 سال می رسانند.
کندو عسل پلاستیکی: این کندوی عسل از پلاستیک و فوم و باز هم در تعداد طبقاتی گوناگون ساخته شده و گفتنی است که نسبت به کندوهای چوبی، از مزایایی چون، شست و شوی آسان و مقاومت در برابر عواملی چون حرارت و طوبت برخوردار می باشد. البته قیمت بیشتری را هم داشته است.
شایان ذکر که با توجه به نوع کارآیی زنبورداران و شرایط محیطی گوناگون، نمی توان برتری خاصی را برای این کندوها در نظر گرفت و زنبورداران می توانند جهت انتخاب یک کندو عسل مناسب، با مشاورین و زنبورداران باتجربه، مشورت هایی را صورت دهند.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع کندو

فروش انواع کندوی عسل در ایران

فروش انواع کندوی عسل در ایران در مرکز عسل یاس با قیمتی باور نگردنی صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري