خانه / کندو عسل چوبی / قیمت کندو عسل چوبی کف باز

قیمت کندو عسل چوبی کف باز

امروزه یکی از بهترین کندوهای مدرن که مورد بهره برداری اکثر زنبورداران قرار گرفته، کندو عسل چوبی می باشد که نوع کف باز آن با قیمت مناسبی به فروش می رسد.
کندو عسل نقش مهمی را در تولید فرآورده های مهمی چون عسل طبیعی و بره موم که از جمله محصولات داخل کندو به شمار آمده، دارا می باشد و امروزه ورود کندوهای مدرن به صنعت زنبورداری، از سختی ها و دشواری های این حرفه، کاسته است.
در واقع نکته و مزیت بارز کندوهای مدرن، قابلیت جابجایی و حمل آسان آنها بوده که توانسته زنبورداران را در مواردی چون بازدید، نظافت و نگهداری کندو عسل، کمک شایانی نموده باشد.
کندو عسل چوبی از جمله کندوهای مدرن و جعبه ای نام داشته که امروزه بیشترین میزان درصد بهره برداری را در میان زنبورداران در کشور ما دارا بوده و همواره زنبورداران باتجربه معتقدند که این نوع کندو، سازگاری خوبی با شرایط گوناگون محیطی داشته و به سبب دارا بودن قیمت مناسب تر، از نظر اقتصادی هم مطلوب بوده است.

کندو عسل چوبی

کندوعسل چوبی و ویژگی های آن

یک کندو عسل چوبی، عمدتا از چوب درخت تبریزی در کشور ما و به طور کلی از چوب سفید و درختان جنگلی ساخته شده که می تواند در دو نوع کف باز و کف بسته و در تعداد طبقه های گوناگون طبق پیشنهاد خود زنبورداران، تولید گردد.
جالب است بدانید که در بیشتر مواقع، کندوهای چوبی از وزن برابری با کندوهای پلاستیکی نیز برخوردار بوده و گفتنی است به سبب آنکه امکان ترمیم و تعمیر کندو عسل توسط خود زنبورهای عسل وجود داشته، این کندوها از طول عمر بیش از 10 ساله نیز برخوردار می باشند.
شایان ذکر که ساخت کندوهای کف باز از مزیت بیشتری نسبت به کندوهای کف بسته برخوردار می باشد و امروزه این نوع کندوها با قیمت خرید خوبی در بازارهای کشور، به فروش می رسند که زنبورداران می توانند علاوه بر آگاهی از لیست قیمت ها، از مشورت هایی پیرامون چگونگی زنبورداری نیز با مشاورین در این حوزه، بهره مند گردند.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اکستراکتور برقی

مرکز فروش لوازم زنبورداری

مرکز عسل یاس، مرکز فروش لوازم زنبورداری با قیمت مناسب و ضمانت قیمت و کیفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري