خانه / کندو عسل چوبی / فروش کندو عسل چوبی کف باز

فروش کندو عسل چوبی کف باز

امروزه زنبورداران از انواع کندوهای مدرن و جدید به خصوص کندو عسل چوبی بهره برداری می کنند که در مراکز فروش معتبر، در دو نوع کف باز و کف بسته با قیمت مناسب به عرضه رسیده است.
در صنعت زنبورداری امروزی، بهره برداری از کندوهای بومی، سهم کمتری را داشته و بسیاری از زنبورداران حتی در کشور ما، بیشترین سهم تولید فرآورده های زنبورعسل را از کندوهای مدرن صورت داده اند و در کنار آنها، از کندوهای بومی از جنس سفال و یا گل، نیز بهره برداری نموده اند.
شایان ذکر است که در حال حاضر، از انواع کندوهای مدرن که مشخصات و مزایای بهتری را نسبت به کندوهای بومی داشته اند، بهره برداری شده که می توانند در دو نوع زیر باشند:

  1. کندو عسل چوبی.
  2. کندو عسل پلاستیکی.

گفتنی است که کندوهای چوبی طبق نظرات زنبورداران گوناگون، از جمله بهترین کندوهای مدرن بوده اند که شرایط سازگاری با هر منطقه ی آب و هوایی را داشته اند و از کارآیی مطلوبی نیز برخوردار می باشند.

کندو عسل چوبی

مشخصات کندو عسل چوبی

کندو عسل چوبی، یکی از انواع کندوهای مدرن بوده که عمدتا از جنس چوب درختان جنلگی و درخت تبریزی در کشور ما ساخته شده و علاوه بر میزان کارآیی مطلوب، می تواند تعمیر مجدد گردد و چیزی نزدیک به 10 تا 12 سال عملکرد مفید را برای زنبورداران داشته باشد.
لازم به ذکر است که کندوهای چوبی عمدتا در دو نوع کندو کف باز و کندو کف بسته ساخته شده اند که گفتنی است استفاده از کندوهای کف باز، از مزایای بیشتری برخوردار بوده است.
استفاده از کندوهای کف باز، عمدتا در کشورهای اروپایی مانند آلمان رایج بوده که از یک توری مانع از خروج زنبورعسل شده که حتی در فصل زمستان هم با همین مدیریت از کلنی های زنبورعسل استفاده شده است. در این سیستم، هوای گرم داخل طبقه های کندو، از زیر خارج گردیده و جنب و جوش زیاد زنبورها در داخل کندو هم نمی تواند هوای گرم زیادی را در داخل طبق ها با فشار بالایی وجود داشته باشد.
شما می توانید برای انجام مشاوره پیرامون انتخاب یک کندوی مناسب برای صنعت زنبورداری خود، با مشاورین خبره در این حوزه، ارتباط مستقیم داشته باشید و انواع کندوهای مدرن را با قیمت مناسبی خریداری کنید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اکستراکتور برقی

مرکز فروش لوازم زنبورداری

مرکز عسل یاس، مرکز فروش لوازم زنبورداری با قیمت مناسب و ضمانت قیمت و کیفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري