خانه / کندو عسل چوبی / فروش بهترین کندو عسل چوبی

فروش بهترین کندو عسل چوبی

آیا می دانید که چگونه می توان سفارش ساخت یک کندو عسل چوبی خوب را ثبت نمود؟ بهترین کندو عسل چوبی، چه قیمتی را در بازارهای فروش سراسر کشور داشته است؟
کندو عسل از جمله مهم ترین لوازم و تجهیزات موجود در یک زنبورداری بوده که بسته به میزان ظرفیت تولید یک زنبورداری، می تواند از تعداد بیشتری مورد بهره برداری قرار بگیرد و امروزه با ورود کندوهای مدرن، زنبورداران توانسته اند این نوع کندوها را مطابق سلیقه خود نیز، سفارش ساخت دهند.
در واقع این نکته قابل ذکر است که بنا به تجربه دیده شده، وجود یک کندو عسل خوب، می تواند زنبورداران را در تولید هر چه بهتر و باکیفیت تر انواع فرآورده های زنبورعسل، به خصوص عسل طبیعی و ارگانیک، بسیار زیاد کمک کند.
در گذشته زنبورداران از انواع کندوهایی از جنس گل و یا سفال، بهره برداری می نموده اند و امروزه سهم کمتری از میزان بهره برداری زنبورداران، از این کندوها بوده و سهم بیشتر، به کندوهای مدرن و جدید اختصاص داشته است.
انواع کندوهای مدرن، کندو عسل چوبی و کندو عسل پلاستیکی بوده اند که با نام کندو عسل جعبه ای هم شهرت داشته و امروزه توسط اکثر زنبورداران در دنیا و حتی کشور ما، مورد بهره برداری قرار گرفته اند.

کندو عسل چوبی

ساخت کندو عسل چوبی

همانطور که متوجه شدید، یکی از انواع کندوهای مدرن، کندوهای چوبی هستند که عمدتا از چوب درختان جنگلی ساخته شده و طبق نیاز و سلیقه زنبورداران، در طبق های گوناگونی تولید می گردند.
کندوهای چوبی و یا جعبه ای، در دو نوع کف باز و کف بسته ساخته شده که گفتنی است بهره برداری از کندوهای کف باز، دارای یک سری ویژگی ها و خواص مثبت نسبت به کندوهای کف بسته بوده است.
کندوهای چوبی، با هر شرایط آب و هوایی سازگاری خوبی داشته اند که گفتنی است با توجه به تعمیر مجدد آنها حتی توسط خود زنبورها، کارآیی چیزی نزدیک به 12 سال را دارند.
کندوهای پلاستیکی هم از ویژگی ها و قابلیت هایی خوب نسبت به کندوهای چوبی برخوردار می باشند، اما خب به سبب قیمت بالایی که داشته اند، عمدتا مورد استفاده قرار نگرفته و جالب است بدانید که به اعتقاد بسیاری از زنبورداران، کندو عسل چوبی، بهترین و مناسب ترین نوع کندو عسل، شناخته شده است.
برای آنکه بهترین و مناسب ترین کندو عسل چوبی را با قیمت خوبی خریداری کرده و ثبت سفارش ساخت کنید، می توانید با مشاورین در این زمینه، مشورت های لازم را صورت دهید و بنا به تجربه ی این افراد، یک کندو عسل مناسب تهیه کنید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع اکستراکتور و کندوی عسل

قیمت انواع اکستراکتور و کندوی عسل در مرکز عسل یاس، فروشگاه اینرنتی انواع فرآورده های …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري