خانه / کندو عسل مدرن / فروش انواع کندو عسل مدرن در اصفهان

فروش انواع کندو عسل مدرن در اصفهان

زنبورداران در استان اصفهان می توانند با ارتباط داشتن با مراکز معتبر فروش کندو عسل، انواع بهترین کندو عسل مدرن را با قیمت مناسبی سفارش ساخت و خرید دهند.
امروزه ورود کندوهای مدرن به صنعت زنبورداری، رونقی جدی در میزان کیفیت تولیدات مراکز زنبورداری ها از فرآورده های زنبورعسل، به وجود آورده است و همواره زنبورداران به دنبال تهیه بهترین نوع این کندوها بوده اند.
گفتنی است که کندوهای مدرن در دو نوع کندو عسل پلاستیکی و کندو عسل چوبی، طبق علاقه خود زنبورداران ساخته شده اند و خب از مزایای بیشماری نسبت به کندوهای بومی برخوردار می باشند که مهم ترین آنها، امکان جابجایی این کندوها به سبب وزن سبکشان می باشد.
یک کندو عسل چوبی که از مواد اولیه ی کاملا طبیعی، یعنی از چوب سفید درختان جنگلی ساخته شده و چون امکان تعمیر مجدد توسط خود زنبورها را داشته، می توانند بازدهی بیش از 10 سال را دارا باشند.
در مقابل، کندوهای پلاستیکی هم که به تازگی به صنعت زنبورداری وارد شده اند، از مزایایی چون مقاومت بیشتر در برابر حرارت و از آن مهم تر، از مقاومت بیشتر در برابر هجوم حشراتی چون موریانه برخوردار بوده که این مزایا در کندوهای چوبی وجود نداشته است.
به طور کلی، نمی توان برتری خاصی را برای هر یک از این کندوها در نظر گرفت و ملاک های اصلی در انتخاب این کندوها، سبکی وزن، عدم شکستگی و سازگاری بیشتر با شرایط اقلیمی و آب و هوایی بوده است.
در حال حاضر با توجه به اینکه استان اصفهان هم یکی از پایگاه های صنعت زنبورداری در کشور ما لقب داشته، مراکز فروش معتبر توانسته اند انواع کندو عسل مدرن را با قیمت خوبی به زنبورداران این استان، عرضه بدارند.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کندو عسل چوبی

خرید کندوی عسل مدرن

خرید کندوی عسل مدرن، در فروشگاه آنلاین عسل یاس امکان پذیر میباشد. شما عزیزان میتوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري