خانه / عسل یاس / خرید کندوی خالی زنبورعسل

خرید کندوی خالی زنبورعسل

کندوی زنبورعسل جدید، چه مشخصاتی را باید داشته باشد تا نشان از مرغوبیت آن باشد؟ آیا از قیمت خرید انواع کندوی عسل جدید آگاهی داشته اید؟
امروزه بهره برداری از انواع کندوهای مدرن و جدید، هم صرفه اقتصادی برای زنبورداران داشته و هم از دشواری های بهره برداری از کندوهای بومی کاسته است و زنبورداران توانسته اند با انتخاب یک کندو عسل مناسب، در حرفه ی خود موفق باشند.
گفتنی است که عمدتا کندوهای بومی از سفال، گل و یا حلب بوده و خب از دشواری هایی در زمینه جابجایی و حتی نظافت کندو برخوردار بوده اند، اما در حال حاضر زنبورداران از شرایط ویژه ای در بهره برداری از کندوهای مدرن برخوردار می باشند و می توانند با سلیقه ی خود، انواع کندو عسل جدید را سفارش ساخت دهند.
شایان ذکر که انواع کندوهای جدید، شامل کندو عسل چوبی و کندو عسل پلاستیکی می باشند که از نشانه های مرغوبیت یک کندو عسل هنگام خریداری کردن، سبکی وزن، عدم ترک داشتن و شکستگی بوده است که باید مورد توجه زنبورداران قرار بگیرد.
اما آیا می دانید که بهره برداری از کدام نوع کندو عسل جدید، از برتری بیشتری برخوردار بوده و کدام یک برای زنبورداری در ایران مناسب تر می باشد؟

خرید کندوی عسل

بهره برداری از کندوهای مدرن

در ابتدا باید گفت که امروزه در اکثر زنبورداری های بزرگ، زنبورداران درصد بیشتری از تولید فرآورده های زنبورعسل را از کندوهای مدرن صورت داده اند و در کنار این کندوها، درصد کمی را نیز به کندوهای بومی اختصاص داده اند.
کندو عسل چوبی از جمله کندوهای مدرن بوده که از چوب درختان جنگلی تولید گردیده و می تواند طبق سلیقه و پیشنهاد خود زنبورداران، در تعداد طبقه های گوناگون و در دو نوع کف باز و کف بسته ساخته گردد.
اما باید گفت که درست است که کندوهای پلاستیکی مزایایی چون، سکبی وزن، قابلیت ضدعفونی کردن و شست و شو را داشته، کندوهای چوبی از سازگاری بیشتری با هر نوع شرایط اقلیمی برخوردار بوده اند و به همین سبب از میزان بهره برداری بیشتری توسط زنبورداران قرار گرفته اند.
زنبورداران می توانند برای انتخاب یک کندوی عسل مناسب در حرفه ی خود، با مشاورین این حوزه ارتباط داشته باشند و همواره باید در هنگام خرید یک کندوی عسل خالی، موارد ذکر شده یعنی سبکی وزن و عدم شکستگی موجود در کندوها را مورد توجه قرار دهند.
برای آگاهی از لیست قیمت انواع کندو عسل مدرن و جدید و چگونگی خرید و فروش آنها در بازار، از طریق راه های ارتباطی ذیل اقدام کنید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع کندوی عسل

قیمت جدید انواع کندوی عسل

انواع کندوی عسل با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب در مرکز عسل یاس تولید و …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري