خانه / عسل یاس / خرید بهترین کندو عسل در کرج

خرید بهترین کندو عسل در کرج

کندو عسل چوبی بهتر است یا کندو عسل پلاستیکی؟ چگونه می توان انواع بهترین کندو عسل جدید و مدرن را در کرج، با قیمت خوبی خرید کرد؟
آیا می دانید که برای خرید یک کندو عسل خوب و مناسب، چه ملاک هایی باید وجود داشته باشد؟ آیا می دانید که برخی از مزایای کندوهای مدرن نسبت به کندوهای بومی چه بوده و چرا امروزه بیشترین بهره برداری از این نوع کندوها صورت گرفته است؟
امروزه به جرئت می توان گفت که نقش بهره برداری از کندوهای مدرن در تولیدات بهتر و بیشتر فرآورده های زنبورعسل، کمک شایانی را به زنبورداران در دنیا نموده و دیگر خبری از آن دشواری ها و پیچیدگی های موجود در بهره برداری از کندوهای بومی نیست.
در صنعت زنبورداری امروزی، زنبورداران از انواع کندوهای مدرن مانند کندو عسل چوبی و کندو عسل پلاستیکی بهره برداری نموده اند که خب از مزایای بسیار زیادی نسبت به کندوهای بومی و حتی نسبت به یکدیگر برخوردار بوده اند.

بهترین کندو عسل

کندوهای چوبی و پلاستیکی

بله امروزه در صنعت زنبورداری، شاهد وجود انواع کندوهای مدرن و یا جعبه ای بوده ایم که خب توانسته اند نقش موثری را در میزان تولیدات بهتر و مطلوب تر فرآورده های زنبورعسل، داشته باشند.
گفتنی است که کندو عسل چوبی، از جنس چوب درختان جنگلی، و یا عمدتا از چوب سفید بوده و چون از مواد اولیه کاملا طبیعی برخوردار می باشد و از طرفی قابل تعمیر مجدد توسط خود زنبورها بوده، می تواند بهترین نوع کندو عسل نیز نام داشته باشد.
اما از طرفی می توان گفت که کندوهای پلاستیکی هم از مزیت هایی چون سبکی وزن، دارای قابهای چوبی، امکان آسان شست و شو و ضدعفونی کردن و مقاومت در برابر حرارت و حمله حشراتی چون موریانه، برخوردار بوده اند که می تواند مزیتی مناسب در برابر کندوهای چوبی به شمار آید.
اما به طور کلی باید گفت که بهره برداری از این نوع کندوها، بستگی به شرایط محیطی و بزرگی و کوچکی زنبورداری ها داشته و اگر زنبورداران بتوانند از مشورت با زنبورداران باتجربه ای که در شرایط مشابهی از این کندوها بهره برداری نموده، بهره مند گردند، می توانند مناسب ترین نوع کندو را خریداری کنند.
امروزه این امکان برای زنبوردارن در استان البرز و شهر کرج به وجود آمده تا با ارتباط داشتن با مراکز خرید انواع کندو عسل مدرن، بهترین و مناسب ترین کندو عسل را با قیمت خوبی خریداری کنند و با مشاوره های در این حوزه نیز مشورت هایی را صورت دهند.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190906524
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yasbeekeeping@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع کندوی عسل

قیمت جدید انواع کندوی عسل

انواع کندوی عسل با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب در مرکز عسل یاس تولید و …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري